Kdo jsme

Filozofie školy

LOGO

Cílem naší práce s dětmi je poskytovat vstřícné a pro děti přitažlivé prostředí, které hravým a zajímavým způsobem podporuje a rozvíjí dětskou schopnost a potřebu poznávat nové věci, tvořit, přemýšlet, spolupracovat a prožívat. Snažíme se rozvíjet příjemné klima školy založené na individuálním přístupu k dětem při rozvoji jejich osobnosti, na otevřené komunikaci a spolupráci s rodiči. Naším cílem je, aby se děti v prostředí mateřské školy cítily dobře, aby zažívaly pocity úspěšnosti a aby se do mateřské školy těšily. Náš školní vzdělávací program „Objevujeme svět“ vychází z prožitkového učení, ekologického a estetického a vnímání tak, aby u dětí byly vytvářeny základy klíčových kompetencí pro život a pro celoživotní vzdělávání.

„Spokojené děti – spokojení rodiče“

DSC_0007DSC_0009DSC_0020DSC_0022DSC_0003DSC_0010

Vytvořil CIPEL ELECTRONICS na šabloně HQ Premium