Co je nového

*****

Výzva „O nejhezčí jarní obrázek“

Vyzýváme všechny kamarády, aby nakreslily obrázek na téma „ Jaro“ a obrázek daly do euro folie a pomocí provázků připevnily na plot mateřské školy z ulice Ke Hřišti.

Všechny děti, které se výzvy zúčastní, odměníme diplomem.

Výzva bude probíhat od středy 14. dubna do 30. dubna 2021.

*****

INFORMACE K PROVOZU MATEŘSKÉ ŠKOLY

(INFORMACE SE TÝKÁ POUZE RODIČŮ PŘEDŠKOLÁKŮ)

OD PONDĚLÍ 12. DUBNA BUDE OBNOVEN PROVOZ MATŘSKÉ ŠKOLY PRO PŘEDŠKOLÁKY. DLE MIMOŘÁDNÉHO OPATŘENÍ MZČR PROSÍME RODIČE O DODRŽOVÁNÍ NÁSLEDUJÍCÍCH POKYNŮ:

  • VSTUP DO AREÁLU MŠ BUDE POUZE Z ULICE HRADECKÁ A RODIČI BUDE UMOŽNĚN POUZE V RESPIRÁTORU OCHRANY FFP2 NEBO KN 95. (DÍTĚ ROUŠKU MÍT V AREÁLU ŠKOLY NEMUSÍ)
  • Při vstupu rodič i dítě použije dezinfekci na ruce.
  • V HALE BUDOVY 2 BUDE KAŽDÉ PONDĚLÍ A ČTVRTEK PROBÍHAT TESTOVÁNÍ DĚTÍ ZA PŘÍTOMNOSTI RODIČŮ. V TÉTO SOUVISLOSTI PROSÍME RODIČE O ZHLÉDNUTÍ INSTRUKTÁŽNÍHO VIDEA NA ADRESE: https://testovani.edu.cz/jak-na-to-ve-skole jedná se o video testování ve škole – LEPU testy
  • Pak bude dítěti změřena teplota a dítě bude odcházet s učitelkou do budovy školy.
  • Upozorňujeme rodiče, že ve dnech, kdy bude probíhat testování dětí, se v areálu školy zdrží zhruba o 20 minut déle, než obvykle.
  • Dítě bude mít s sebou ochrannou roušku v igelitovém sáčku a oblečení na pobyt venku.

V Opatovicích nad Labem 8. dubna 2021                                                                       Mgr. Magda Navrátilová

                                                                                                                                                         ředitelka školy

*****

Informace pro rodiče dětí, kteří jdou letošní rok k zápisu do ZŠ

Zápis do 1. ročníku

Vážení rodiče,
zápis do 1. ročníku naší základní školy proběhne v letošním školní roce s ohledem na stávající epidemiologickou situace online a to prostřednictvím speciální webové aplikace Zápisy online. Zápis proběhne v termínu od 8. dubna do 26. dubna 2021. Odkaz na webovou aplikaci Zápisy online bude zveřejněn na webu školy nejpozději dne 1. dubna. Po vyplnění všech potřebných údajů v aplikaci vám bude na zadaný kontaktní e-mail doručena Žádost o přijetí (případně odklad), kterou bude zapotřebí vytisknout, vyplnit zbývající údaje a podepsat. Následně je nutné vyplněný formulář doručit na adresu školy – buďto osobně (do poštovní schránky u hlavního vchodu školy), nebo korespondenčně. V případě dotazů k online zápisu kontaktujte prosím zástupkyni ředitele Mgr. Ivu Kulhánkovou, tel. č. 775 150 127.


 

 

 


Prohlášení přístupnosti webu | Vytvořil CIPEL ELECTRONICS na šabloně HQ Premium