Zápis 2022/2023

Výsledky zápisu pro školní rok 2022/2023

Směrnice k přijímání dětí do Mateřské školy Opatovice nad Labem pro školní rok 2022/2023 je ke stažení zde (formát PDF).

Žádost o přijetí dítěte do Mateřské školy Opatovice nad Labem pro školní rok 2022/2023 je ke stažení zde (formát DOCX).

Zápis pro cizince s dočasnou ochranou podle zákona č.65/2022 Sb. Lex Ukrajina

K zápisu do MŠ v období od 2. do 16. května nemohou podat přihlášku cizinci s vízem za účelem strpění pobytu na území ČR podle § 33 odst. 1 písm. a) zákona o pobytu cizinců na území ČR („uprchlíci“) s místem pobytu ve spádové oblasti. Pro tyto cizince – uprchlíky je určen termín zápisu období od 1. června 2022 do 15. července 2022.

Vážení rodiče,

pro usnadnění a urychlení zápisu Vašeho dítěte do naší mateřské školy můžete využít Elektronického předzápisu. Na webu: www.elektronickypredzapis.cz stačí vyhledat naši mateřskou školu a předzapsat se do ní, nebo kliknutím na tento odkaz přejít přímo na informační stránku naší MŠ:

https://elektronickypredzapis.cz/materska-skola/opatovice-nad-labem

Dále Vás program navede, jaké další kroky je potřeba podniknout (tisk vyplněné žádosti, návštěva lékaře) a vše potřebné doručit do MŠ stanoveným způsobem v termínu řádného zápisu.

 V systému Elektronického předzápisu můžete také provést rezervaci přesného termínu doručení Vaší žádosti do mateřské školy. Celý proces zápisu se tím výrazně urychlí.